2015. július 15., szerda

Rizsázok itt össze-vissza No. 1

A pillanat, amikor rohadtul de sietned kéne, mert hatkor indul a vonatod, egy órára laksz minimum az állomástól, még be se pakoltál rendesen és egy szál fehérnemű-kombóban rohangálsz fel-alá a lakásban, de azért még leülsz a tumblr elé, mert miért ne...

Igen, élek még, csak elég jól álcázom.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése