A pillanat, amikor rohadtul de sietned kéne, mert hatkor indul a vonatod, egy órára laksz minimum az állomástól, még be se pakoltál rendesen és egy szál fehérnemű-kombóban rohangálsz fel-alá a lakásban, de azért még leülsz a tumblr elé, mert miért ne...
Igen, élek még, csak elég jól álcázom.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése