2015. október 15., csütörtök

Még valami

Amúgy ezt eddig nem jelentettem le, de felvettek az ELTE-re, úgyhogy per pillanat a töri BA-sokat boldogítom. MUHHAHA. (Igen, tudom, nyomi kis gólya vagyok, IDE A KEKSZEMMEL.)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése