The Queen of Cynicism
2015. október 15., csütörtök
Még valami
Amúgy ezt eddig nem jelentettem le, de felvettek az ELTE-re, úgyhogy per pillanat a töri BA-sokat boldogítom. MUHHAHA. (Igen, tudom, nyomi kis gólya vagyok, IDE A KEKSZEMMEL.)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése