A mai napom végkicsengése: nem megyek be filótörire és a bal térdem szarakodása mellé még a jobb vállam is begörcsölt, mert miért is ne.
(Az eredeti poszt sokkal hosszabb lett volna, csak utána úgy éreztem, hogy nem akarok politikailag inkorrektnek tűnni. Mjöh.
(Az eredeti poszt sokkal hosszabb lett volna, csak utána úgy éreztem, hogy nem akarok politikailag inkorrektnek tűnni. Mjöh.
*egynőmalehúzottegyezresselmertjajahétgyerekeésjajcsakegykilókenyérésjajcsakegytusfürdőaztánemiattnemvoltnálamelégpénzhogyvegyekújbérletetmertazelőzőlejártésmajdnemnemtudtamhazajönniésmostlógokegyanglisztikásnakmertjófejvoltésadottkölcsön* Röviden és tömören. Negyed kettő körül már sírhatnékom volt.)
Eszter
Ui.: Igazándiból ezekből a csodálatos irományokból nem túlzottan szokott lejönni, de egyébként igenis egy nagyon derűs személyiség vagyok. Csak kissé cinikus.
De vidám és kedves szoktam lenni, esküszöm. Majd valamikor írok valami olyasmit is, csak valamiért mire odáig el szoktam jutni, elérem a bitchy queen szintet, olyankor meg Isten irgalmazzon mindenkinek, aki az öt méteres körzetemen belül tartózkodik.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése